Łącze łańcuchowe (LINK) „do księżyca“: nowo wybijany byk Bitcoin Dave Portnoy

W tym tygodniu, Dave Portnoy wysłał Crypto Twitter do szału, kiedy ujawnił, że w końcu kupił Bitcoin po tym, jak zaciągnął się do pomocy Winklevoss Twins – Tyler Winklevoss i Cameron Winklevoss, współzałożyciele Gemini wymiany kryptograficznej i miliarderów Bitcoin.

Ogłaszając to, opublikował dziesięciominutowy film na Twitterze, który rozgrywał się prawie jak skecz komediowy. Wideoklip miał zaskakująco dużo spostrzeżeń.

Co wysłał Crypto Twitter do jeszcze większego szału, chociaż, był kiedy Portnoy ujawnił, że kupił Chainlink (LINK), aby uzupełnić swoją pozycję w Bitcoin.

Twierdzi, że włożył $200,000 do BTC i $50,000 do LINK. Obie pozycje są w górze, odkąd Portnoy pociągnął za spust.

Nawet mimo to, Portnoy chce więcej z pozycji LINK.

Dave Portnoy chce, żeby LINK poszedł na księżyc.
Rano 15 sierpnia Portnoy napisał na Twitterze „LINK to the Moon“. Tweet od tego czasu zebrał tysiące sympatyków, retweetów i odpowiedzi, jak Crypto Twitter zareagował na jedną z najbardziej wpływowych osób w przestrzeni finansowej szylinga jednego z najbardziej kontrowersyjnych krypto walut.

Chainlink, zwłaszcza, jest w górę w ciągu ostatnich 24 godzin. Według danych rynkowych CryptoSlate, altcoin wzrósł o 13 procent w ciągu ostatnich godzin, ponieważ wyznacza nową, wszechobecną, wysoką cenę powyżej 19,00 dolarów. Ta ostatnia noga wyżej zaczęła się po tweecie Portnoya, ale nie jest jasne, czy jego szyling miał konkretny wpływ na cenę LINK.

Należy podkreślić, że Portnoy również chce, aby Bitcoin poszedł na księżyc.

Jak donosi CryptoSlate wcześniej, inwestor wzywa do aktywa trafić 12.000 dolarów, a także twierdząc, że Bitcoin Trader „pójdzie na księżyc“. Portnoy posunął się nawet do wydania tego przezabawnego klipu astronautów z twarzami transpozycyjnych siebie, Winklevoss Twins, i Elon Musk wchodząc rakietę z Bitcoin spoliczkowane na boku.

Santiment: inwestorzy tracą wiarę w rajd Chainlink

Nie wszyscy są jednak przekonani, że Chainlink ma plusy. W tym tygodniu, blokchain analityków firma Santiment zauważył, że są coraz większe oznaki, że rajd LINK może wkrótce się zakończyć.

Jak donosiła wcześniej firma CryptoSlate, Santiment stwierdził, że wskaźnik MVRV LINK – obliczający średni zysk lub stratę niektórych grup posiadaczy – osiąga poziom, który historycznie odznaczał się wysokimi cenami w rajdach cenowych Chainlink.

Chainlink
Źródło danych: Santiment
Santiment poinformował również, że zwiększyła się liczba depozytów LINK na adresy giełdowe, co wskazuje na rosnącą liczbę inwestorów chcących zlikwidować swoje monety w oczekiwaniu na minus. Jak zauważyła firma:

„Wszystkie wskaźniki giełdowe Chainlink wydają się wskazywać na rosnącą presję na sprzedaż w ciągu ostatnich 48 godzin. Ponad 100 milionów dolarów LINK przechodzi na giełdy w ruchu dziwnie przypominającym poprzednie szczyty cenowe – zarówno ten z 2019 roku, jak i ten sprzed miesiąca“.